Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Silesia WM s.r.o.
Boční 200/7
Ostrava - Muglinov
tel: +420 603 776 328
napište nám

NOVINKY

arr3RAITA    Od ledna 2018 jsme výhradními zástupci  Finské společnosti RAITA SPORT CD LTD!...

O NÁS
O nás

 

 

Společnost SILESIA WM s.r.o.

Vznikla v roce 2003 se specializací na vybavení zimních stadionů jako např. rolby, sedačky, brusky k broušení bruslí, krytí ledových ploch, časomíry, světelné obrazovky, mantinely a další, ale především prodej roleb na úpravu ledových ploch.

 Všechny tyto typy jsou na velmi vysoké úrovni a dodávany také v elektrické verzi a řadí se mezi stroje, které vylučují problém s únikem škodlivých látek na zimních stadionech.

 Za celou dobu existence firmy se nám podařilo umístit v České republice, na Slovensku, v Polsku, na Ukrajině a Litvě 58 nových roleb.

 Další naší činností je provádění záručního a pozáručního servisu. Vzhledem k vysoké kvalitativní úrovni a velmi dobře vybavené pojízdné dílně, momentálně zajišťujeme servis nejen u nás, ale také v Polsku na dalších 20 strojích.

 Zakoupení nové rolby je bezesporu dobrou volbou jak z hlediska pořizovacích nákladů, tak i nákladu na provoz, servis i dostupnost náhradních komponentů, o čemž svědčí řada spokojených uživatelů.

Od roku 2018 jsme výhradními zástupci finské společnosti RAITA SPORT Co.,Ltd pro Českou a Slovenskou republiku . Společnost  RAITA SPORT Co.,Ltd je  předním výrobcem mantinelů v Evropě.