Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Silesia WM s.r.o.
Boční 200/7
Ostrava - Muglinov
tel: +420 603 776 328
napište nám

NOVINKY

arr3RAITA    Od ledna 2018 jsme výhradními zástupci  Finské společnosti RAITA SPORT CD LTD!...

Úvod » Pokrytí ledové plochy

Pokrytí ledové plochy

 

Systém krytí ledové plochy je určen pro zimní stadiony a sportovní haly s ledovou plochou umožňující její multifunkční využití. Kompaktní povrch s kvalitní izolací umožňuje využívat ledové plochy ke sportovním, společenským a komerčním účelům.

Puzzle zámkový systém zabezpečuje pevné spojení desek do kompaktní plochy. Použité materiály a konstrukční řešení bez pohyblivých dílů zabezpečují vynikající hodnoty odolnosti v tlaku. Vrchní tepelně tvářené desky přesahují dvoustranně spodní izolační panely. Tento přesah chrání zámkový systém a výrazně zlepšuje izolační a ochranné vlastnosti celého řešení, snižuje tepelné ztráty systému a zamezuje vzniku mechanických nečistot na chráněnou plochu.

Rozměry: 1760x1170x38 mm
Plocha: 2,03 m2
Hmotnost: 13 kg

Systém je dodáván v kompaktních panelech o rozměrech 1760x1170x38 mm, skládajících se ze dvou vrstev. Vrchní rovinu tvoří tepelně formovaná ABS deska o síle 3 mm, která zabezpečuje pevný kompaktní povrch. Tento povrch je opatřen speciální dezénovanou protiskluznou a oděruvzdornou vrstvou. Spodní izolační panely jsou skládány po třech do sebe, přičemž horní krycí deska o velikosti 1760x1170 je s nimi spojena plastovými šrouby. Takto spojené desky vytváří jeden díl ICE COVERTAN systému.

Izolační vrstva

Expandovaný polypropylen - EPP.
Má výborné izolační vlastnosti a je tvarově stálý.
Neabsorbuje vlhkost a nepřilepí se k ledu.
Velice dobře absorbuje kinetickou energii.
100% recyklovatelný.

Vrchní desky

Tepelně formovaný ABS.
Je pevný a pružný, odolává vysoké zátěži.

Speciální dezénovaná protiskluzná vrstva

Zaručuje bezpečný povrch.
Je vysoce otěruvzdorná.
Snadno se čistí a udržuje.
Vytváří atraktivní vzhled.
Barvu a dezén je možno vybrat dle vzorníku.

Výborné izolační vlastnosti použitého materiálu zaručují optimální teplotu na povrchu, účinně tepelně izolují zakrytou ledovou plochu a tak snižují celkové náklady na provoz haly.

Součinitel tepelné vodivosti: 0,044 W/mK (C-value).
Tepelný odpor: 0,92 m2K/W (R-value).

Nízká váha a optimální rozměry desek umožňují dobrou manipulaci, rychlost a nenáročnost vlastní pokládky a následné demontáže Pro instalace ICE COVERTAN systému nejsou zapotřebí žádné přípravky ani nářadí.