Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Silesia WM s.r.o.
Boční 200/7
Ostrava - Muglinov
tel: +420 603 776 328
napište nám

NOVINKY

arr3RAITA    Od ledna 2018 jsme výhradními zástupci  Finské společnosti RAITA SPORT CD LTD!...

Úvod » Pokrytí ledové plochy

Pokrytí ledové plochy

 

Systém krytí ledové plochy je určen pro zimní stadiony a sportovní haly s ledovou plochou umožňující její multifunkční využití. Kompaktní povrch s kvalitní izolací umožňuje využívat ledové plochy ke sportovním, společenským a komerčním účelům.

Puzzle zámkový systém zabezpečuje pevné spojení desek do kompaktní plochy. Použité materiály a konstrukční řešení bez pohyblivých dílů zabezpečují vynikající hodnoty odolnosti v tlaku. Vrchní tepelně tvářené desky přesahují dvoustranně spodní izolační panely. Tento přesah chrání zámkový systém a výrazně zlepšuje izolační a ochranné vlastnosti celého řešení, snižuje tepelné ztráty systému a zamezuje vzniku mechanických nečistot na chráněnou plochu.

Rozměry: 1760x1170x38 mm
Plocha: 2,03 m2
Hmotnost: 13 kg

Systém je dodáván v kompaktních panelech o rozměrech 1760x1170x38 mm, skládajících se ze dvou vrstev. Vrchní rovinu tvoří tepelně formovaná ABS deska o síle 3 mm, která zabezpečuje pevný kompaktní povrch. Tento povrch je opatřen speciální dezénovanou protiskluznou a oděruvzdornou vrstvou. Spodní izolační panely jsou skládány po třech do sebe, přičemž horní krycí deska o velikosti 1760x1170 je s nimi spojena plastovými šrouby. Takto spojené desky vytváří jeden díl ICE COVERTAN systému.

Izolační vrstva

Expandovaný polypropylen - EPP.
Má výborné izolační vlastnosti a je tvarově stálý.
Neabsorbuje vlhkost a nepřilepí se k ledu.
Velice dobře absorbuje kinetickou energii.
100% recyklovatelný.

Vrchní desky

Tepelně formovaný ABS.
Je pevný a pružný, odolává vysoké zátěži.

Speciální dezénovaná protiskluzná vrstva

Zaručuje bezpečný povrch.
Je vysoce otěruvzdorná.
Snadno se čistí a udržuje.
Vytváří atraktivní vzhled.
Barvu a dezén je možno vybrat dle vzorníku.

Výborné izolační vlastnosti použitého materiálu zaručují optimální teplotu na povrchu, účinně tepelně izolují zakrytou ledovou plochu a tak snižují celkové náklady na provoz haly.

Součinitel tepelné vodivosti: 0,044 W/mK (C-value).
Tepelný odpor: 0,92 m2K/W (R-value).

Nízká váha a optimální rozměry desek umožňují dobrou manipulaci, rychlost a nenáročnost vlastní pokládky a následné demontáže Pro instalace ICE COVERTAN systému nejsou zapotřebí žádné přípravky ani nářadí.