Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Silesia WM s.r.o.
Boční 200/7
Ostrava - Muglinov
tel: +420 603 776 328
napište nám

NOVINKY

arr3RAITA    Od ledna 2018 jsme výhradními zástupci  Finské společnosti RAITA SPORT CD LTD!...

Úvod » Led obrazovky

Led obrazovky

 

Dodáváme jednobarevné, čtyřbarevné až po plnobarevné LED obrazovky s 281 bilióny barev. Využití těchto LED obrazovek se nachází v mnoha oblastech a to jsou ruzné sportovní účely (samotné sportovní časomíry, časomíry v kombinaci s reklamní LED obrazovkou, výsledkové LED tabule, sportovní velkoplošné LED obrazovky) až po klasické reklamní a informační velkoplošné LED tabule, průmyslové displeje, světelné noviny, reklamní mantinely.

Veškeré LED obrazovky (jednobarevné až plnobarevné) zobrazují texty, bežící texty, animace, obrázky, avi, mpeg soubory až po přímý přenos video signálu na plnobarevných LED obrazovkách. Všechny druhy obrazovek dodáváme jak pro vnitřní tak pro venkovní použití s délkou životnosti minimálně 100 000 hodin.

 Dle Vašich požadavku Vám nabídneme komplexní řešení včetně návrhu velikosti a typu LED obrazovky, přípojky elektrické energie, nosné konstrukce a připojení LED obrazovky k Vaší datové síti nebo internetu. Naší snahou do budoucna je ve Vás nalézt spokojeného partnera pro dlouhodobou spolupráci v této oblasti.