Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Silesia WM s.r.o.
Boční 200/7
Ostrava - Muglinov
tel: +420 603 776 328
napište nám

NOVINKY

arr3RAITA    Od ledna 2018 jsme výhradními zástupci  Finské společnosti RAITA SPORT CD LTD!...

Úvod » Mobilní kluziště

Mobilní kluziště

 

Současná doba nám svými technickými vymoženostmi poskytuje násobně více volného času, než měli naši předkové. Je to velmi příjemné, ale vzniká nerudovský problém: "Co s ním?". Aktivit je mnoho, ale některé jsou omezeny klimatem a reliéfem naší republiky. Představy jednotlivých členů společnosti a ideálním trávení volného času jsou taky rozdílné. A vy chcete splnit přání každého a řešíte neřešitelné - vyhovět všem.

Ale jak dostat na jeden prostor nedaleko tenisových kurtů, hřiště na házenou a na zimu ještě kluziště, když parkoviště není dostatečně velké už teď a kopce se posunout nedají, to bychom rádi věděli. Nejsme kouzelníci, ale nápad máme. Plné využití rovné plochy i bez zastřešení po celý rok vám umožní naše mobilní kluziště eMKa. Jak? Jednoduše.

eMKa se nainstaluje na libovolnou vodorovnou plochu jinak v zimních měsících nevyužívanou. Ideální jsou plochy typu tenisových kurtů, volejbalového hřiště nebo asfaltové, či jiným způsobem zpevněné plochy. Po vyrovnání drobných nerovností pískem je možno postavit naše mobilní kluziště eMKa i na travnatém terénu bez drnů. Ušlechtilé povrchy kluzištěm netrpí. V některých případech je to dokonce ochrana před jejich poškozením nevhodným využitím rovného terénu skrytého pod sněhem.

 

Rozvody chladícího okruhu jsou certifikovány zkušební laboratoří INSTITUTU PRO TESTOVÁNÍ A CERTIFIKACI a.s., Zlín.